RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 Ethanol (CR1U, BR1U) - Světlomet hlavní od 7/2008 do 12/2012, 1149 ccm, 55 kW, 75 hp, D4F 742, Šikmá zadní část
Renault Clio III (2005 - 2014)
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,13 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044654 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H1/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H1/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,34 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044048 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,13 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044047 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 3,94 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 044052 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 3,91 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 044051 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,56 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044056 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,338 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044055 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,16 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044655 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,64 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro levosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044657 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,1 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro levosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044656 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,46 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044659 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,43 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044658 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| ne pro variantu vybavení | Campus/Sport/RS |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 4333964 |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| ne pro variantu vybavení | Campus/Sport/RS |
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 4333964V |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | Valeo |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| ne pro variantu vybavení | Campus/Sport/RS |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 4333963 |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| ne pro variantu vybavení | Campus/Sport/RS |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 4333963V |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | Valeo |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost