TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 (ZSA42) - Světlomet hlavní od 12/2012 do 9/2019, 1987 ccm, 107 kW, 146 hp, 3ZR-FE, SUV
| Rok výroby od | 10/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. ST |
| Typ světla | HIR2 |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | HIR2 |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | se světlem denního svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 81 44 10-5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | HIR2 |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | se světlem denního svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 81 44 09-5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | HB3 |
| Typ světla | W21W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | HB3 |
| Typ světla | W21W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Barva | černá |
| Typ světla | D4S (Plynová výbojka) |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Barva | černá |
| Typ světla | D4S (Plynová výbojka) |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Modelový rok od | 2016 |
| párová čísla výrobku | 112-1146LMLDEM2 |
| Provedení patice žárovky | WX3x16d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | WY21W |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | se světlem denního svícení (LED) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | WY21W |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | se světlem denního svícení (LED) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost