ABARTH 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXD1A) - Světlomet hlavní od 5/2008, 1368 ccm, 99 kW, 135 hp, 312 A1.000, Kabriolet
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Magneti Marelli |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Design světla | xenon |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ovladačem pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | PY24W |
| druh provozu | elektrický |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 661-1179RMLDEM7 |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | PY24W |
| druh provozu | elektrický |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 661-1179LMLDEM7 |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 661-1180R-ND-E |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 661-1180L-ND-E |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Kvalita, jakost | OES |
| Omezení výrobce | AL |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | WY21W |
| Design světla | Halogen |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | bez dálkových světel |
| Funkce světla | pro potkávací světla |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| verze | CZ Certified |
| barva rámu | černá |
| Modelový rok od | 2007 |
| párová čísla výrobku | 1604962 |
| párová čísla výrobku | 1604962M |
| párová čísla výrobku | 1604964M |
| párová čísla výrobku | 30 03 10 |
| párová čísla výrobku | 661-1155R-LD-EM |
| párová čísla výrobku | 712455401129 |
| párová čísla výrobku | 712455401139 |
| párová čísla výrobku | FT0304803 |
| párová čísla výrobku | FT0304804 |
| není pro facelift | Ano |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | AL |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost