Všechny vozy - Světlomet hlavní
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,42 kg |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 046878 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,81 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Typ světla | H9 |
| Design světla | Bi-xenony |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| verze | 6G |
| párová čísla výrobku | 046891 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,83 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Typ světla | H9 |
| Design světla | Bi-xenony |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| verze | 6G |
| párová čísla výrobku | 046890 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,738 kg |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 046898 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,71 kg |
| Typ světla | H15 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 046925 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,76 kg |
| Typ světla | H15 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 046924 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,43 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 046929 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,66 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 046928 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,47 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | PSY24W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | bez obrysových světel |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Funkce světla | se světlem denního svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se žárovkou pro blikající světlo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se žárovkou pro dálkové světlo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se žárovkou pro potkávací světlo |
| párová čísla výrobku | 046940 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,41 kg |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,05 kg |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| párová čísla výrobku | 046956 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H4 |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 087961 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,88 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H4 |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| optický potisk | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,27 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 088034 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,14 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 088271 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,055 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 088270 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,85 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 088335 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 088334 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,304 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Bi-xenony |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| verze | 5GL |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 088398 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,94 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Typ světla | H3 |
| Typ světla | H6W |
| Typ světla | H7 |
| Design světla | Bi-xenony |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| verze | 5G |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 088409 |
Dostupnost