Všechny vozy - Světlomet hlavní
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| párová čísla výrobku | 4917962 |
| Barva blikače | žlutá |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| párová čísla výrobku | 4917962V |
| Barva blikače | žlutá |
| Výrobce | VALEO |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| párová čísla výrobku | 4917961 |
| Barva blikače | žlutá |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| párová čísla výrobku | 4917961V |
| Barva blikače | žlutá |
| Výrobce | VALEO |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| párová čísla výrobku | 4917964 |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| párová čísla výrobku | 4917963 |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | hladké |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s reflektorem |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4917966 |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | hladké |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s reflektorem |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4917966V |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Výrobce | VALEO |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | hladké |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s reflektorem |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4917965 |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | hladké |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s reflektorem |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4917965V |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Výrobce | VALEO |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | hladké |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez reflektoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4917968 |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | hladké |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez reflektoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4917968V |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Výrobce | VALEO |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | hladké |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez reflektoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4917967 |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H3 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| povrch | hladké |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez reflektoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4917967V |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Výrobce | VALEO |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4919962 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4919962V |
| Barva blikače | žlutá |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4919961 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 4919961V |
| Barva blikače | žlutá |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 4919964 |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 4919964V |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost