SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Napínací kladka od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) | [;7H4135000] |
|---|---|
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Šířka 1 [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 23 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr v mm | 72,5 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr v mm | 72,5 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | AUE |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 72,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 25,0 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 23 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Číslo produkce | K1220971 |
Dostupnost