SUZUKI WAGON R+ (MA) 1.3 4WD (RB413) - Napínací kladka od 9/2003, 1328 ccm, 69 kW, 94 hp, M13A, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Průměr v mm | 58 mm |
| Výška [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Průměr v mm | 58 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Ovládání napínací kladky | manuální |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost