CITROËN ZX (N2) 1.9 - Napínací kladka od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 85 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22,5 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 39,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Průměr v mm | 85 mm |
| Šířka [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Průměr v mm | 85,00 mm |
| Šířka [mm] | 22,50 mm |
Dostupnost