AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI - Napínací kladka od 1/2011 do 4/2015, 1390 ccm, 136 kW, 185 hp, CAVG, CTHG, Šikmá zadní část
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Číslo produkce | K1220093 |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Číslo produkce | K1220094 |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1220197 |
|---|
Dostupnost
| Číslo produkce | K1220198 |
|---|
Dostupnost