BMW 5 Touring (E61) 520 d - Vratná-/vodicí kladka od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Kód motoru | M47N204D5 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Průměr v mm | 55 mm |
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Šířka 1 [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | M47 D20 * |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | N47 D20 * |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 55 mm |
| Šířka [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| povrch | hladké |
| Průměr čepu [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | M47D204D4 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11287799464 |
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Výška 1 [mm] | 26,0 mm |
| Výška 2 [mm] | 26,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 70,0 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | N47D20C |
|---|---|
| pro OE číslo | 11287800562 |
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Výška 1 [mm] | 28,1 mm |
| Výška 2 [mm] | 46,8 mm |
| Řemenice - O [mm] | 54,8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,292 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Šířka 1 [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,292 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost