HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Vratná-/vodicí kladka od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2007 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,328 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 33,5 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,00 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| váha [g] | 453 g |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost