MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) - Vratná-/vodicí kladka od 5/1994 do 5/2000, 3606 ccm, 206 kW, 280 hp, M 104.941 (AMG 3.6), limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo motoru od | 075765 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,266 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo motoru od | 075765 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,266 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 64 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 64 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 23 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
| Číslo motoru od | 075765 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| Výška [mm] | 26 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
| Číslo motoru do | 034966 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo motoru od | 034967 |
| Číslo motoru do | 075764 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo motoru do | 034966 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 034 966 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
Dostupnost
| Výška [mm] | 31 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
| Číslo motoru do | 034966 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 25,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,251 kg |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Materiál | Polyamid 6.6 |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo motoru od | 075 765 |
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
| Číslo motoru do | 034966 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
Dostupnost