VW BORA I (1J2) 1.9 TDI - Napínací rameno od 10/1998 do 6/2001, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AHF, ASV, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 9788 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| pro OE číslo | 038 903 315 C |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9788 |
|---|---|
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13773 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9788 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 24,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13773 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13773 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9788 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13773 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| pro OE číslo | 038 903 315 A |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9788 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038903315C |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13773 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| pro OE číslo | 028903315N |
| Průměr v mm | 74 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | AHF |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 24,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | ASV |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24,0 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70,0 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13773 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-Y-300 001 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Číslo produkce | 1226500 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost