DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - Napínací rameno od 9/2005, 1461 ccm, 48 kW, 65 hp, K9K 790, limuzína
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| pro OE číslo | 117509654R |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| agregáty/kladky | Generátor |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,00 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Průměr v mm | 65 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Ovládání napínací kladky | manuální |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost