CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138 - Mlhovka od 10/2006 do 12/2013, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, RHJ (DW10BTED4), RHR (DW10BTED4), velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 8 W |
| Typ světla | LED |
Dostupnost
| Průměr [cm] | 9 cm |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| Typ ochrany (IP-kód) | IP67 |
| druh rozptylového skla | Ryzí čočky |
| splňuje ECE-normu | E4 |
Dostupnost