PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 HDi 90 - Napínák řemene od 4/2010, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,625 kg |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 70 mm |
| Délka 2 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16 114 256 80 |
|---|---|
| Průměr v mm | 65 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Výška [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2011 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor startéru |
| Šířka 2 [mm] | 25 mm |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27064 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1611425680 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| pro OE číslo | 1611425680 |
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 65 mm |
| Délka [mm] | 144 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
| Šířka [mm] | 25,6 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Šířka [mm] | 26,0 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Výška 1 [mm] | 40,8 mm |
| Výška 2 [mm] | 25,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 65,0 mm |
| povrch | hladké |
| váha [g] | 428 g |
| Šířka 2 [mm] | 26 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 65 mm |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost