BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i - Napínák řemene od 1/1999 do 1/2003, 1895 ccm, 85 kW, 116 hp, M43 B19 (194E1), Kabriolet
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 28 1 432 104 |
|---|---|
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost