VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 TDI - Napínák řemene od 1/1999 do 7/2005, 1422 ccm, 55 kW, 75 hp, AMF, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 06A903315E |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 903 315E |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,858 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,809 kg |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,809 kg |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6X-2-015 001 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Výška [mm] | 73,3 mm |
| váha [g] | 752 g |
| Šířka 2 [mm] | 24 mm |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost