CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 - Napínák řemene od 12/2012, 1598 ccm, 86 kW, 117 hp, LDE, limuzína
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,844 kg |
|---|---|
| druh provozu | Automaticky |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál pláště | hliník |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,844 kg |
|---|---|
| druh provozu | Automaticky |
| Materiál | hliník |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál pláště | hliník |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TENS |
|---|---|
| pro OE číslo | 25191534 |
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Výška 1 [mm] | 21,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 75,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 63,0 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Šířka 1 [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Výška [mm] | 21,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost