VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 1.9 D - Napínák řemene od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, 1Y, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Kód motoru | 1Y |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 0 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| délka 1 [mm] | 30 mm |
| Délka 2 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 39,6 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 103,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74,1 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4960 |
|---|---|
| Kód motoru | AEY |
| montážní pohon | včetně vodního čerpadla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| váha [g] | 375 g |
Dostupnost
| Kód motoru | AYQ |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 230 mm |
| Šířka [mm] | 225 mm |
| váha [g] | 1251 g |
| Šířka 2 [mm] | 24,5 mm |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 70 mm |
Dostupnost