BMW 3 (E46) 316 i - Napínák řemene od 4/2000 do 2/2005, 1596 ccm, 77 kW, 105 hp, M43 B16 (164E3), limuzína
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,009 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| montovaná strana | vrchní levá |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| Výška [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 28 1 433 571 |
|---|---|
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Šířka 2 [mm] | 26 mm |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 70 mm |
Dostupnost