TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_, ZNR10R) - Napínák řemene od 4/2004 do 3/2009, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, 3ZZ-FE, velkoprostorová limuzína
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,980 kg |
| specifikace | OTIS type |
| párová čísla výrobku | 03.80567 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost