MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Napínák řemene od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 68,9 mm |
| Šířka [mm] | 22,1 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Průměr příruby [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TENS |
|---|---|
| pro OE číslo | LF1715980E |
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Výška 1 [mm] | 25,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 93,5 mm |
| Řemenice - O [mm] | 68,2 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | LF17-15-980E |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,73 kg |
| druh provozu | Automaticky |
| Počet žeber | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 72,5 mm |
| Materiál pláště | hliník |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | LF17-15-980E |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,73 kg |
| druh provozu | Automaticky |
| Materiál | hliník |
| Počet žeber | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 72,5 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál pláště | hliník |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74,1 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
|---|---|
| druh provozu | Automaticky |
| Počet žeber | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
| Materiál pláště | hliník |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,809 kg |
Dostupnost