CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi - Napínák řemene od 10/2005 do 12/2009, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HX (DV6ATED4), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 1613840380 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1611425680 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 25,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 11074 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Kód motoru | DV6ATED4 |
|---|---|
| Typ vozidla | GENERATION 1 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,209 kg |
| Vnější průměr [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | DV6ATED4 |
|---|---|
| Typ vozidla | GENERATION 1 |
| montovaná strana | levá |
| Průměr v mm | 55 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,610 kg |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,539 kg |
Dostupnost
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,210 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2007 |
|---|---|
| Průměr v mm | 65 mm |
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,809 kg |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,809 kg |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
|---|---|
| Výška [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5751.89 |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10555 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1611425680 |
| montážní pohon | Generátor |
| pro OE číslo | 1611425680 |
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 65 mm |
| Délka [mm] | 144 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
| Šířka [mm] | 25,6 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Šířka [mm] | 26,0 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Výška 1 [mm] | 40,8 mm |
| Výška 2 [mm] | 25,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 65,0 mm |
| povrch | hladké |
| váha [g] | 428 g |
| Šířka 2 [mm] | 26 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 65 mm |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost