BMW 3 (E36) 318 is - Napínák řemene od 1/1996 do 5/1998, 1895 ccm, 103 kW, 140 hp, M44 B19 (194S1), limuzína
| Výška [mm] | 21 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 28 1 432 104 |
|---|---|
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost