MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) - Napínák řemene od 10/1995 do 5/2000, 1998 ccm, 132 kW, 180 hp, M 111.944, limuzína
| montážní pohon | Turbokompresor |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 111 200 0770 cpl.1 |
|---|
Dostupnost
| Šířka [mm] | 112 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Šířka [mm] | 28,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,419 kg |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,351 kg |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 209 mm |
| Délka 2 [mm] | 28,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,787 kg |
| délka 1 [mm] | 65 mm |
| Délka 2 [mm] | 71 mm |
| Délka 3 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 92 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,340 kg |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8,2 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,251 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
|---|
Dostupnost
| Výška [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 92 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
|---|
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 86 mm |
| Šířka [mm] | 112 mm |
| Výška [mm] | 112 mm |
| váha [g] | 610 g |
Dostupnost