ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Napínák řemene od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Průměr v mm | 65 mm |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
|---|---|
| druh provozu | Automaticky |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Materiál pláště | hliník |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
|---|---|
| druh provozu | Automaticky |
| Materiál | hliník |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál pláště | hliník |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
|---|---|
| Průměr v mm | 65 mm |
| Šířka [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46524692 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 29,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,5 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 90 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,301 kg |
Dostupnost
| Průměr v mm | 65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,732 kg |
| párová čísla výrobku | 03.301 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
|---|---|
| Výška [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46442999 |
|---|---|
| Průměr v mm | 65 mm |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost