Všechny vozy - Napínák řemene
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24,2 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70,2 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 33 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28,7 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 68,7 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25,7 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 54,9 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost