Všechny vozy - Napínák řemene
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 64,9 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 21,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 72,5 mm |
| Počet drážek | 4 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 23,2 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65,1 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Provedení hnacího ústrojí [V] | 48 V |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25,3 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 67,2 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 21 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Provedení hnacího ústrojí [V] | 48 V |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55,2 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31,1 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60,2 mm |
| Provedení hnacího ústrojí [V] | 48 V |
Dostupnost