Všechny vozy - Napínák řemene
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55,2 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Provedení hnacího ústrojí [V] | 48 V |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 23 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 028 903 315 R |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 903 315 P |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 058 903 133 D |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 059 145 201 E |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 059 145 201 F |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 5751A0 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 575141 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 903 315E |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkami |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| agregáty/kladky | bez napínací klad |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 903 315AE |
|---|---|
| pro OE číslo | 1 376 631 |
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost