Všechny vozy - Napínák řemene
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkami |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| montážní pohon | Vzduchový kompresor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkami |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s napínac.ramenem, napínací kladka |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkami |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 74,5 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkami |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 72,2 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkami |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25,8 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 79,8 mm |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez drážek |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost