FIAT PANDA (141_) 1100 Trekking 4x4 - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 10/1991 do 7/2004, 1108 ccm, 37 kW, 50 hp, 156 C.046, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4389 |
|---|---|
| VET-číslo od | 4370258 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1993 |
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
| Číslo motoru do | 3683627 |
| Číslo RICAMBI do | 3016645 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 21 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 5 bar |
| Velikost závitu | M14x1.5-6g |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1,50 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 21 |
| tlak od | 0,2 bar |
| tlak do | 0,5 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4389 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1993 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4389 |
|---|---|
| VET-číslo do | 6805166 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4389 |
|---|---|
| VET-číslo od | 6805166 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 3683628 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Spínací tlak od [bar] | 0,15 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,35 bar |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1991 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4389 |
|---|---|
| VET-číslo do | 6805166 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4389 |
|---|---|
| VET-číslo od | 6805166 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4389 |
|---|---|
| VET-číslo do | 6805166 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4389 |
|---|---|
| VET-číslo od | 6805166 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost