MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 4-matic (212.087) - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 1/2009 do 8/2011, 3498 ccm, 200 kW, 272 hp, M 272.977, limuzína
| pro OE číslo | A 001 153 11 32 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 82.2209A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| armatura [mm] | 86 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Olejové čerpadlo |
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 27 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost