FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 4/2009 do 7/2011, 1999 ccm, 107 kW, 145 hp, SYDA, Šikmá zadní část
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/4x18 NPTF |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Výška [mm] | 49 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
| Počet děr | 24 |
| váha [g] | 38 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23368 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,25 bar |
| Barva | zelená |
Dostupnost