RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H, BT1G, BT1K) - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 10/2007 do 12/2015, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, M4R 726, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 255104 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10X1 |
| Barva | černá/bílá |
| Rozměr klíče | 22 |
| tlak od | 0,6 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2263000QAH |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 82.2245A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1/8x27 NPTF |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| Barva | bílá |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10X1 |
|---|---|
| Barva | černá/bílá |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 25 24 003 11R |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8 GAS |
| Barva | bílá |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8 GAS |
| Barva | bílá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 82.2245A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost