VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 7/2010 do 7/2013, 1197 ccm, 63 kW, 86 hp, CBZA, kombi
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 03C907660M |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 24 |
| tlak od | 0,75 bar |
| tlak do | 1,05 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 80 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty oleje |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,50 bar |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-9-400 001 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-9-400 001 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | tmavě zelený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 54 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,75 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 1,05 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660M |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04196 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,8 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.O. |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Číslo technické informace | Circuit N.O. |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet děr | 3 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 059919081H |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 24 |
| tlak od | 0,9 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660T |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660M |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost