VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 9/1995 do 3/2010, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ANU, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 7MY030001 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 0,7 bar |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 7MY030000 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 0,9 bar |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 0,25 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,90 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,70 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,90 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 119 169 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 907 660B |
| montovaná strana | Olejová vana |
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Materiál pláště | Plast |
| Materiál pláště | Polyamid 6.6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| tlak od | 0,15 bar |
| tlak do | 0,35 bar |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| tlak od | 0,15 bar |
| tlak do | 0,35 bar |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost