MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.225) - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 8/2007 do 8/2014, 2987 ccm, 165 kW, 224 hp, OM 642.830, kombi
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0011531132 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
|---|
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| váha [g] | 65 g |
| armatura [mm] | 86 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost