SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 8/2013 do 5/2015, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CAYB, Šikmá zadní část
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
|---|
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 55 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660G |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,006 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10 x 1 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.O. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C 907 660 G |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 907 660 C |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet děr | 3 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L907660C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660G |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 907 660 C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 82.2222A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 907 660 C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost