VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.2 TSI - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 3/2011 do 5/2016, 1197 ccm, 77 kW, 105 hp, CBZB, Kabriolet
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 03C907660M |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 80 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty oleje |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| verze | OE |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | tmavě zelený |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660M |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04107 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1.0 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet děr | 3 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660T |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660M |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C 919 081 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03C919081 |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Velikost závitu | M10x1 mm |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C 907 660 T |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 82.2240A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost