TOYOTA COROLLA kombi (_E11_) 1.8 4WD (AE115_, AE115R) - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 4/1997 do 10/2001, 1762 ccm, 81 kW, 110 hp, 7A-FE, kombi
| Velikost závitu | 1/8" BSP Taper |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3854 |
|---|---|
| Omezení výrobce | TOKAIRIKA |
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Barva | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3854 |
|---|---|
| Omezení výrobce | TOKAIRIKA |
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Barva | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3854 |
|---|---|
| Omezení výrobce | TOKAIRIKA |
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Barva | černá |
Dostupnost