SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 8/1996 do 12/2002, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AGR, AHU, ALH, kombi
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-068400 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-068401 |
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-068401 |
| Tlak [bar] | 0,90 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-068400 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,90 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-068400 |
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-068401 |
| Barva | modrá |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-068400 |
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-068401 |
| Barva | modrá |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak [bar] | 0,50 bar |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 1 |
| Označení barvy | zelená |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,6 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | hnědá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,55 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,85 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******6K*X*068401 |
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 52 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty oleje |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,90 bar |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost