FIAT DUCATO autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil od 4/2010, 2999 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481N, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 24896 |
|---|---|
| tlak od | 0,5 bar |
| tlak do | 0,7 bar |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| Tlak [bar] | 0,60 bar |
| Tlak [bar] | 6 bar |
| Velikost závitu | M 14 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Velikost závitu | M14x1.5-6g |
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet děr | 21 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| tlak od | 0,5 bar |
| tlak do | 0,7 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| váha [g] | 32 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
| Vnější závit 1 [mm] | M 14X1,5 mm |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | červená |
| Spínací tlak od [bar] | 0,5 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,7 bar |
Dostupnost