Všechny vozy - Spínač tlaku oleje / čidlo / ventil
| Tloušťka/síla [mm] | 2,4 mm |
|---|---|
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | boční montáž |
|---|---|
| montovaná strana | Olejová vana |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 142,2 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 111,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 138 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 305 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 113 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 198 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 456 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 172 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 216,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 160 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 169,2 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 138 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 142,2 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 111,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 160 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 129 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 134 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 93 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 160 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 129 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 212 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Délka kabelu [mm] | 455 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 185 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 176 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 153 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 145,7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 114,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 152,15 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 105 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost