VW POLO (6N2) 1.4 - Odměrka hladiny oleje od 10/1999 do 9/2001, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, AKP, ANX, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2,4 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 12,1 mm |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 92 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Tvar | rovný |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | oranžová |
|---|---|
| Tvar | rovný |
| Materiál | Plast |
Dostupnost