MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) - Odměrka hladiny oleje od 10/2001 do 1/2012, 4966 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.963, Kabriolet
| převodovka typ | 722,5 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 1215 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,129 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.9 |
|---|---|
| převodovka typ | 7G-Tronic |
| převodovka typ | 7G-Tronic + |
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 1215 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Délka [mm] | 1215 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 1215 mm |
Dostupnost