SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 - Odměrka hladiny oleje od 1/2003 do 12/2007, 1198 ccm, 47 kW, 64 hp, AZQ, BME, karoserie/kombi
| Délka [mm] | 730 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Barva | oranžová |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 557 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | oranžová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 651 mm |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | oranžová |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | oranžová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 730 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 557 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Blok motoru |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Blok motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,285 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Délka [mm] | 730 mm |
|---|---|
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 557 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 730 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| max.delka [mm] | 540 mm |
| min.délka [mm] | 557 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 730 mm |
|---|---|
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 557 mm |
Dostupnost