PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Odměrka hladiny oleje od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 575 mm |
Dostupnost
| Barva | zelená |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 571 mm |
| váha [g] | 60 g |
| Délka 2 [mm] | 546 mm |
| Délka 2 [mm] | 548 mm |
| min.délka [mm] | 77 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 582 mm |
|---|---|
| Délka dříku [mm] | 537 mm |
Dostupnost
| Označení barvy | zelená |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 575 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 30 g |
| Délka 2 [mm] | 580 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 60 g |
| Délka 2 [mm] | 548 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 570 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| váha [g] | 60 g |
| max.delka [mm] | 495 mm |
| min.délka [mm] | 530 mm |
Dostupnost
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
|---|---|
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 575 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 635 mm |
|---|---|
| váha [g] | 25 g |
| Délka 2 [mm] | 580 mm |
| min.délka [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
|---|---|
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 575 mm |
Dostupnost