OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.8 (L35) - Odměrka hladiny oleje od 8/2005 do 5/2014, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, A 18 XER, Z 18 XER, kombi
| Barva | žlutá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 560 mm |
|---|---|
| Délka dříku [mm] | 471 mm |
Dostupnost
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
|---|
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 730 mm |
|---|---|
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 540 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 557 mm |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 560 mm |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Délka dříku [mm] | 471 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost