VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Odměrka hladiny oleje od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 72 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | oranžová |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 72 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Tvar | rovný |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 524 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Délka [mm] | 72 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | oranžová |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Barva | oranžová |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 72 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | oranžová |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Délka [mm] | 72 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 06F 115 611 F |
|---|
Dostupnost